Maswerk

OKNA Z PROFILI „ZIMNYCH”

BEZ PRZEKŁADEK TERMICZNYCH.

System aluminiowy APOLLO COLD jest systemem aluminiowym tzw. „zimnym” (bez przekładek termicznych).
System ten stosuje się w różnego rodzaju przepierzeniach i ściankach działowych w lokalach użytkowych (sklepach, biurach, bankach, magazynach), gdzie izolacja termiczna nie jest konieczna. System ten można oczywiście zastosować również w konstrukcji wiatrołapów w domach mieszkalnych.

 

Szerokość ościeżnicy, 51 mm, pozwala na zastosowanie szerokiej gamy wypełnień przeziernych (szyb bezpiecznych, kuloodpornych, dźwiękochłonnych) i paneli nieprzeziernych.

Zaletą systemu aluminiowego jest możliwość lakierowania profili na kolory z palety RAL, co pozwala na aranżację wnętrz według najbardziej wymagających projektantów.

OKNA Z PROFILII “CIEPŁYCH”

Z PRZEKŁADKAMI TERMICZNYMI.

Nasza firma produkuje okna w całej gamie profili aluminiowych tzw. „ciepłych” (z przekładkami termicznymi): BLYWEERT HERCULES, TRITON, TRITON HI, OLIMPIA.
Systemy te montuje się w ścianach zewnętrznych, w miejscu, gdzie izolacja termiczna jest niezbędna. Zależnie od miejsca przeznaczenia stosujemy profile o szerokości ościeży od 67 mm do 82 mm.


W systemach o najkorzystniejszym współczynniku izolacyjności cieplnej możemy zastosować pakiet szybowy o grubości do 68 mm. Pakiet taki umożliwia szklenie okien szybami, które spełniają najwyższe standardy termiczne, bezpieczeństwa, wygłuszenia lub ograniczające nagrzewanie pomieszczeń.

Profile aluminiowe z przekładką termiczną możemy lakierować, tak aby profile obustronnie miały ten sam kolor lub od stronny wewnętrznej był kolor pasujący do pomieszczenia, a od zewnątrz do elewacji budynku.Dostępne są wszystkie kolory z palety kolorów RAL.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maswerk Okna i drzwi w celu realizacji zgłoszenia.