Maswerk

DRZWI WEJŚCIOWE

DO MIEJSC O DUŻYM NATĘŻENIU RUCHU.

Każdy z systemów profilowych firmy BLYWEERT APOLLO COLD, HERCULES, TRITON, OLIMPIA ma system drzwiowy. Dotyczy to zarówno profili z przekładką termiczną i bez niej.

 

Drzwi wykonane z profili aluminiowych ze względu na swoją wytrzymałość szczególnie zalecane są do stosowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu, czyli lokalach użytkowych: biura, sklepy, urzędy, wejścia do klatek schodowych, hotele, restauracje, kawiarnie.

We wszystkich systemach można zastosować zamki i zasuwnice w klasie o podwyższonej odporności na włamanie.

W drzwiach aluminiowych możemy zastosować całą gamę wypełnień przeziernych (szkło bezpieczne, dźwiękochłonne, termoizolacyjne) jak i nieprzeziernych (panele drzwiowe).
Profile aluminiowe lakierowane są proszkowo. Zastosowanie tej technologii lakierowania daje nam powłokę odporną na działanie warunków atmosferycznych. Przy odpowiedniej konserwacji wybrany kolorprofilu z palety kolorów RAL nie zmienia swojej tonacji przez wiele lat.

DRZWI PRZESUWNE

NIESTANDARDOWE WYMIARY DLA DUŻYCH PRZESZKLEŃ.

W nowoczesnej architekturze pojawił się trend projektowania dużych przeszkleń. Rozwiązaniem są drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne, których dopuszczalne wymiary znacznie przekraczają wymiary standardowych okien i drzwi balkonowych. Drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne wyglądają bardzo estetycznie w lokalach mieszkalnych jako wyjścia na balkon lub taras. Takie rozwiązanie można oczywiście zastosować również w lokalach użytkowych (restauracjach, kawiarniach, hotelach).

 

Zależnie od warunków technicznych jakie są wymagane przez inwestora mamy do dyspozycji cztery rodzaje systemów: BLYWEERT PEGAS, NOTUS, HESTIA, KOLOS, od ekonomicznych do takich, które muszą spełniać najwyższe parametry cieplne, szczelności i bezpieczeństwa.

Dodatkowym atutem systemów przesuwnych jest możliwość wykonania konstrukcji z niskim progiem ułatwiających poruszanie się osób niepełnosprawnych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maswerk Okna i drzwi w celu realizacji zgłoszenia.