Maswerk

Ciepły montaż.

POZNAJ NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĘ
CIEPŁEGO MONTAŻU

Zobacz co zyskujesz.

Ciepły montaż

Ciepły montaż to trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien.

W montażu stosuje się wysokiej jakości materiały termoizolacyjne, jak folie i taśmy uszczelniające oraz taśmy paroszczelne.

Ciepły montaż niweluje powstawanie mostków termicznych, które są odpowiedzialne za utratę właściwości termoizolacyjnych okien oraz przemarzania i zawilgocenie pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, trójwarstwowej technologii osadzania okien, możesz nawet dwukrotnie obniżyć straty ciepła z pomieszczenia.

Oszczędność

CIEPŁO UCIEKA Z TWOJEGO DOMU PRZEZ STARE, ŹLE ZAMONTOWANE OKNO!

25% ciepła może uchodzić z budynku przez okna o niskich właściwościach izolacyjnych. Nawet wybór okna o najlepszych parametrach przenikalności ciepła, nie zagwaratuje energooszczędności, jeżeli stolarka okienna zostanie nieodpowiednio zamontowana.
Przekłada się to na zużycie energii potrzebnej do ogrzania pomieszczenia.

termometr

Ciepły montaż niweluje powstawanie mostków termicznych, które są odpowiedzialne za utratę właściwości termoizolacyjnych okien oraz przemarzania i zawilgocenie pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej, trójwarstwowej technologii osadzania okien, możesz nawet dwukrotnie obniżyć straty ciepła z pomieszczenia.

ZAMAWIAJĄC OKNA OFEROWANE PRZEZ MASWERK, NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĘ OTRZYMUJESZ GRATIS!

Zamawiając okna płacisz tak jak za montaż tradycyjny.
W ramach promocji zamontujemy Tobie okna w nowoczesnej technologii, stosowanej przez nielicznych. Tym samym otrzymujesz więcej w standardowej cenie.

TWOJE OKNA TO INWESTYCJA NA WIELE LAT.
W POLSCE PRZED ZIMNEM CHRONISZ SIĘ ŚREDNIO PRZEZ 8 MIESIĘCY W ROKU.
Powinieneś wybrać jak najlepszą technologię ich montażu.

Bez grzybów i pleśni

m

Główną przyczyną powstawania na ścianach wykwitów jest nieodpowiednia cyrkulacja powietrza oraz zbyt wysoka wilgotność.

Trójwarstwowy sposób montażu okien twz. „ciepły montaż” zapewni odpowiedni przepływ powietrza, utrzymując właściwą wilgotność i temperaturę w pomieszczeniu.

Miej na uwadze, że lekarze alergologii zalecają, aby zapewnić w kuchni, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym odpowiednią cyrkulację powietrza oraz właściwą wilgotność przez cały rok, co pomoże Tobie zapewnić swojej rodzinie zdrowe powietrze i ściany w całym domu.

Ciszej…czyli spokojniej!

Okna osadzone tradycyjnie przepuszczają więcej dźwięków do Twojego domu, zakłócając tym samym spokój Twój i Twoich najbliższych.

Hałas jest także szkodliwy dla zdrowia i męczy psychicznie oraz fizycznie. Pogarsza też samopoczucie.
Zbyt głośne dźwięki mogą osłabić koncentrację, przeszkodzić we śnie Twojej rodziny i uniemożliwić wam spokojny wypoczynek.

Trwałość

Ciesz się dłużej nowymi oknami.

Długi okres użytkowania okien!

Okna w Twoim domu mogą być zamontowane na dwa sposoby:

  • stadardową metodą osadzania okien przy użyciu pianki i silikonu,
  • metodą zwaną „ciepłym montażem” lub „montażem trójwarstwowym”.

METODA STANDARDOWA

Metoda standardowa jest najbardziej powszechną, wymagającą tylko podstawowego przeszkolenia, której zastosowanie w okresie długoletnim może doprowadzić do niekontrolowanych strat ciepła z pomieszczenia, tworzenia się mostków termicznych i zawilgocenia warstwy izolacyjnej.

Nawet najlepsze okna, których osadzenie nie jest już tak szczelne, nie spełnią swojej energooszczędnej funkcji. Wzrosną koszty ogrzewania i powstanie ryzyko pojawienia się niebezpiecznych dla zdrowia Twojej rodziny pleśni i grzybów. W konsekwencji wymiana okien stanie się koniecznością.

METODA „CIEPŁY MONTAŻ”

3warstwy

Alternatywą dla metody tradycyjnej jest tzw. „ciepły montaż”. Nowoczesny technologicznie, trójwarstwowy system montażu i uszczelniania okien, w którym stosuje się wysokiej jakości materiały termoizolacyjne, jak folie i taśmy uszczelniające oraz taśmy paroszczelne.

Zastosowanie „ciepłego montażu” do osadzenia okien zapewni Tobie dłuższy okres ich użytkowania!

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE TO PODSTAWA PROFESJONALNEGO MONTAŻU!

Ciepły montaż wykonują tylko i wyłącznie specjalnie przeszkoleni monterzy w zakresie fizyki, którzy przeszli wielogodzinne ćwiczenia praktyczne.

Okno, mające spełniać swoje funckje musi zostać właściwie umiejscowione, przymocowane i zaizolowane. Następnie wykonywana jest regulacja i obróbka.
Każdy z tych etapów musi zostać przeprowadzony według obowiązujących zasad oraz wskazówek i wytycznych producentów.
Cały proces wymaga dużej wiedzy, doświadczenia i zmysłu.

Zachowując zasadę: wewnątrz szczelniej niż na zewnątrz, zapewniamy spoinie optymalne warunki, które wpływają na jej trwałość i jakość.


Kontakt online

BEZ ZOBOWIĄZAŃ PRZYJEDZIEMY, WYMIERZYMY I DORADZIMY.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Maswerk Okna i drzwi w celu realizacji zgłoszenia.